O nas
Zapraszamy do świeżo odnowionej Restauracji „Nad Zalewem”, znajdującej się na terenie zacisznego Nowohuckiego Parku Krajobrazowego.
Organizacją przyjęć okolicznościowych zajmujemy się już od od ponad 20 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz elastycznemu podejściu do klienta zorganizowaliśmy setki udanych wydarzeń, takich jak wesela, komunie, chrzciny, bankiety, imprezy firmowe i nie tylko. Na co dzień działamy jako restauracja, w której mogą Państwo spróbować przede wszystkim wybornych ryb , dań kuchni polskiej, czy zatrzymać się na kawę i deser! W naszej restauracji, do białego rana może bawić się nawet 150 osób! Eleganckie, świeżo odnowione wnętrze, profesjonalna obsługa oraz wyśmienite potrawy sprawią, że Państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem. Każde przyjęcie jest niepowtarzalne, ponieważ nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Restauracja „Nad Zalewem” położona jest w zacisznym zakątku Nowej Huty, wśród zieleni, nad pięknym zalewem. Obszar ten w roku 2020 poddany został procesowi rewitalizacji, dzięki czemu okrzyknięty został nowohuckim „Central Parkiem” oraz jednym z najlepszych punktów wypoczynkowych na terenie Krakowa, z dala od zgiełku i tłumów. Na terenie parku znajduje się m.in. wyspa zwana „Małpim Gajem”, pas ścieżek wzdłuż zalewu, plaża oraz plac zabaw. Zalew Nowohucki jest miejscem niesamowicie urokliwym, gdzie mogą Państwo zrobić wyjątkowe zdjęcia okolicznościowe. Dzięki naszej wieloletniej współpracy z wieloma firmami, agencjami oraz podwykonawcami, z naszej strony mogą Państwo liczyć na kompleksową pomoc przy doborze orkiestry, wystroju wnętrza, wynajmu samochodu weselnego, czy przygotowania wypieków na specjalne zamówienie.
Nasze główne zalety to:
  • odnowiona, klimatyzowana sala mieszcząca do 150 osób
  • balkon z pięknym widokiem na Zalew Nowohucki
  • położenie w obrębie Krakowa, w spokojnym, zacisznym miejscu
  • dekoracja weselna/okolicznościowa sali zgodnie z życzeniem gości
  • doskonałe menu zawsze ustalane indywidualnie
  • konkurencyjne ceny oraz elastyczne podejście w kwestiach finansowych
  • pełne zaplecze gastronomiczne
  • fachowa i profesjonalna obsługa
  • duży parking samochodowy
  • dogodny dojazd (lokalizacja w okolicy 5’ od obwodnicy Krakowa)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług! W celu rezerwacji, czy udzielenia szczegółowych informacji, prosimy o kontakt za pośrednictwem numeru telefonu: 604 413 736, formularza kontaktowego lub naszego Facebooka.Wciąż dysponujemy wolnymi terminami na wesela, komunie oraz wszelkiego typu imprezy okolicznościowe na 2022 rok!
Nad Zalewem
Adres
Restauracja & Eventy "Nad Zalewem" ul. Bulwarowa 43, 31-978 KrakówNIP: 9441630350
Informujemy, że nasza firma korzysta z subwencji finansowej, wramach rządowego programu "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzielonej przez przez PFR SA.
 ys
© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. Nad Zalewem Restauracja & Eventy. Made by Paweł Nowecki